پیام مدیر عامل

حدود چهل سال از فعالیت شرکت پایندان در انجام پروژه‌های ساختمانی و صنعتی خصوصا در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی میگذرد که حاصل آن علی رغم وجود فراز و نشیب های بسیار، علاوه بر تجارت ارزشمند کسب شده برای شرکت، کمک موثر و نقشی تاثیرگذار در توسعه صنعتی کشور بوده است.

در حال حاضر با انجام ده‌ها پروژه با کیفیت در زمان مقرر، رضایت کارفرمایان مختلف را به خود جلب نموده و براساس استراتژی عالی در فرآیندهای مرتبط با ذینفعان، عملیات سازمانی، استقرار استانداردهای مدیریت کیفیت، رعایت موازین ایمنی، بهداشت و حفظ محیط زیست، درصدد گسترش فعالیت‌های تخصصی در داخل و خارج کشور به همت پرسنل فداکار، کوشا و توانمند خود می‌باشیم.

میدانیم که پیمودن این مسیر دشوار، مستلزم تلاش و فداکاری زیادی خواهد بود اما با ایمان به آینده‌ای روشن، خود را از هر نظر برای این حرکت مهیا کرده‌ایم  و با تمام توان کوشش خواهیم کرد تا این حرکت به سوی هدف، با تاثیرپذیری و اطمینان خاطر هر چه بیشتر صورت پذیرد و با توجه به حجم کار باقیمانده در زمینه برداشت، پالایش و انتقال انرژی، امید است بتوانیم منشاء خدمات موثر و ارزنده‌تری باشیم.

علی اکبر شعبانی فرد – مدیر عامل

بیانیه ارزشهای شرکت پایندان

  • پایندان به اصول و ارزشهای دین مقدس اسلام و بر محور  ولایت استوار بوده و با تفکر جهادی و لحاظ نمودن چارچوب های اقتصاد مقاومتی معتقد به توسعه، آبادانی ، پیشرفت و سازندگی کشور با استفاده از فناوری روز دنیا می باشد.
  • پایندان توجه خاص به اصل توسعه پایدار و رعایت الزامات زیست محیطی و صیانت از منابع تجدیدی ناپذیر را جزء قوانین کارپذیری، اجرا و تحویل آن به کارفرما می داند.
  • پایندان کیفیت در ارائه خدمات را حق مشتری دانسته و تمامی تلاش خود را در به انجام رساندن این حق بسیج کرده و خود را ملزم به آن می داند.
  • پایندان با ایجاد محیط مناسب کار و رعایت اصول اساسی سلامت ، صداقت، صلابت ، زمینه لازم برای بروز خلاقیت و نوآوری ، رعایت کرامت انسانی، رشد و ارتقاء همکاران و رفع نیازهای زیر ساختی کشور را تبیین می نماید.
  • پایندان با بهره بردن از  دانش و تخصص لازم ، سلامت اخلاق در محیط کار ، تعهد کاری، سخت کوشی و پشتکار، همسو نمودن تلاش شرکت در راستای منافع ملی ، ترجیح دادن اقتدار حرفه ای ، تخصصی و شخصیتی بر قدرت نمایی ناشی از جایگاه سازمانی و ایجاد زمینه  برای رسیدن به تعالی و سرآمدی را از جمله ملاکهای ارزیابی و انتخاب همکاران حرفه ای خود می داند .

بیانیه مأموریت شرکت پایندان

پایندان یک بنگاه بزرگ پیمانکاری است که در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمت به آن با اعتقاد راسخ به ارزش های دینی و ملی در جهت استقلال، بالندگی و توسعه پایدار کشور برای امروز و نسل های آینده تلاش کرده و خود را موظف به تامین رفاه عمومی و ایجاد محیط سالم کسب و کار در کشور می داند.

پایندان با توجه به سابقه درخشان ، به شکل حرفه ای و تخصصی با تمرکز بر مدیریت ارزش آفرین زمان ،هزینه و کیفیت در زمینه های مدیریت ، طراحی ، تامین کالا و تجهیزات و ساخت پروژه های زیر بنایی نظیر ؛ مجتمع های پالایشگاهی و پتروشیمی، تاسیسات سرچاهی، خطوط لوله خشکی و دریایی، ایستگاه های تقویت فشار گاز و تلمبه خانه ها، سازه های دریایی در منطقه فعالیت می نماید.

اعتقاد راسخ و عمیق ما در اجرای پروژه ها بر رعایت حفظ محیط زیست، نگهداشت و صیانت از منابع انرژی های تجدید ناپذیر، سلامت، ایمنی و معیشت همکاران و مردم و همچنین تلاش برای کسب سود متعارف در اجرای پروژه ها و تامین رضایت سهامداران وسایر ذینفعان در بازار کسب و کار خود است.

پایندان شرکت خود را بر اصول دانش محوری مدیریت نموده و با اتکا به دانش بومی همگام با کشورهای پیشرفته و بکارگیری فناوری های بروز و تجهیزات مدرن ،مطابق استانداردهای بین المللی فعالیت  می نماید.

پایندان اصلی ترین شایستگی همکاران خود را پایبندی به ارزش و اخلاق حرفه ای و سلامت کامل مالی می داند و تمامی تلاش و مساعی خود را در جهت چابک سازی سازمان و رعایت صد درصدی الزامات پروژه معطوف می دارد.

خط مشی شرکت پایندان

شرکت پایندان با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه مدیریت، طراحی، تامین کالا و تجهیزات ، تامین مالی و ساخت مجتمع های پالایشگاهی وپتروشیمی، تاسیسات سرچاهی، خطوط لوله خشکی و دریایی، ایستگاههای تقویت فشار گاز، تلمبه خانه ها و عملیات سیویل فعالیت داشته است . پایندان در راستای انجام مسئولیت خود و با عنایت به قراردادهای فی مابین با کارفرمایان ، کیفیت را حق مشتری و لازمه انجام کار حرفه ای دانسته و خود را ملزم به تامین آن می داند. این امر محقق نمی شود مگر با جلب رضایت مشتری و رعایت استانداردهای فنی مهندسی و اجرایی توسط شرکت پایندان و دیگر اینکه برای رسیدن به توسعه پایدار ملاحظات HSE و سیستم پدافند غیر عامل و سایر الزامات مرتبط با فعالیت های اجرایی خود را رعایت نماییم. بدین منظور ما الزامات و استانداردهای: سیستم مدیریت کیفیت           (ISO 9001) ،مدیریت محیط زیست (ISO 14001)،مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای (OHSAS 18001)، مدیریت کیفیت در صنایع نفت ،گاز ، انرژی و پتروشیمیISO/TS 29001)) ،مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان              (ISO 10002) مدیریت ایمنی ، بهداشت ومحیط زیست (MS-HSE) ملاک کار و عمل خود قرار داده ایم. در این راستا در جهت تأمین الزامات فوق، خود را ملزم به اجرای راهبردهای زیر می دانیم:

 

   1- افزایش سطح رضایت کارفرمایان از طریق تمرکز بر شناسایی و برآورده سازی نیازهای ایشان و سرلوحه قراردادن مدیریت زمان و هزینه و ارائه خدمات با کیفیت .

   2- افزایش دانش و توانایی های همکاران متعهد  ومتخصص به عنوان سرمایه های اصلی شرکت و ارتقاء دانش دائمی از طریق آموزش مستمر و موثر .

   3- ایجاد زنجیـره تأمین مناسـب از تأمین کنندگان (خدمات / کالا) و برقـــراری روابط کاری سالم و قـراردادی با شرکای تجاری در فضای مناسب برد برد.

   4- نظام مند نمودن مدیریت پروژه حرفه ای به عنوان یکی از اصلــی ترین ابــزارهای مدیریتی شرکت در انجام پروژه ها با بهره جستن از بستر مناسب فناوری اطلاعات.

   5- حذف یا کاهش حداکثـــری اثـرات منفی زیست محیطی و محیطی و حوادث ناشــی از کار در راستای بهبود مستمر ارتقا سطح سلامت همکاران

 

الزامات سیستم مدیریت کیفیت و روش های اجرایی آن به همراه سایر موارد اشاره شده فوق ، جز با اعتقاد به اصل اتحاد صادقانه و تعهد به رعایت آنها توسط کلیه معاونت ها، مدیران ، و همکاران در تمامی فعالیت ها میسر نخواهد بود و در این راستا مدیریت ارشد شرکت خود را متعهد به رعایت آنها می داند . حصول اطمینان از استقرار، اجرا و حفظ سیستم مدیریت کیفیت و سایر موارد فوق و گزارش دهی منظم از اجرای اثر بخش سیستم به عهده نماینده مدیریت بوده و بازنگری دوره ای سیستم و به روز آوری خط مشی بر عهده مدیر عامل می باشد.

با ما همکاری کنید

پایندان در بخش خط لوله جهت انتقال نفت گاز و آب، ايستگاه تقويت فشار گاز، تاسيسات سرچاهی، جمع آوری و تزريق گاز، ساخت پالايشگاه و مجتمع‌های فرآورش فرآورده‌های نفتی و پتروشيمی آماده‌ی همکاری می‌باشد. با ما تماس بگیرید…

تماس با ما